Je nutné si stáhnout novou verzi flash přehrávače!

Profesionální služby

Aktuality

Vice o službách


23.11.2009 12:24

Jak vybrat správného pojišťovacího makléře ?

Volba pojišťovacího makléře bývá pro klienta mnohdy těžkým rozhodováním, protože makléř, jakožto zprostředkovatel pojištění, poskytuje především služby klientovi, jejichž ohodnocení je těžké stanovit v korunách. Celá řada makléřů se prezentuje tak, že když je klient zplnomocní správou předmětného pojištění,  získá plnou moc, sníží klientovi pojistné. Ale jaký bude pojišťovací makléř zajišťovat servis, který by měl klientovi přinášet ekonomický prospěch, je mnohdy velmi nepředvídatelné.

Kritériem volby pojišťovacího makléře by tedy neměla být jenom slibovaná cena pojistného, či  velikost makléřské společnosti a zprostředkované pojistné, kterým se řada makléřů prezentuje, ale současně i odbornost a praxe jednotlivce, který bude s klientem zajišťovat správu pojištění.  Dále pak služba v případě likvidace pojistných událostí, od nahlášení škody po její konečné vyřízení.

Pojišťovací makléř je v podstatě takovým advokátem klienta a je v jeho zájmu, aby byl klient se službami celkově spokojen.

 I menší či střední makléřská firma může poskytnout klientovi kvalitní servis, odbornou pomoc a službu za příznivou cenu pojistného. 

Cílem naší společnosti je zajištění plnohodnotného servisu našim klientům a zákazníkům, při dodržování všech etických pravidel a pravidel hospodářské soutěže. Domnívám se , že je toto správná cesta k poctivému podnikání v našem oboru, a že by i toto mělo být kritériem výběru makléře.

Ing. Jan Kluger

jednatel společnosti

                                                                                                       

                                                                               

                                                                                                       eBRÁNA webarchitect